Just 4 you
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Parteneri
Top postatori
SweetyCory (137)
Reguli Chatbox Vote_lcap2Reguli Chatbox Voting_bar2Reguli Chatbox Vote_rcap2 
PuppyFace (79)
Reguli Chatbox Vote_lcap2Reguli Chatbox Voting_bar2Reguli Chatbox Vote_rcap2 
Selena (24)
Reguli Chatbox Vote_lcap2Reguli Chatbox Voting_bar2Reguli Chatbox Vote_rcap2 


Reguli Chatbox

In jos

Reguli Chatbox Empty Reguli Chatbox

Mesaj  SweetyCory Lun Mai 31, 2010 5:53 pm

Am dat drumul Chatboxului pentru ca imi place comunicarea si as vrea sa vorbim mai mult impreuna despre orice.

  • Subiectele de discutie pot fi absolut despre orice evident inafara de discutii cu tenta obscena..stiti voi winking

  • Daca injurati veti primi warn sau ban..depinde (In caz ca sa intamplat sa fiti jigniti iar eu sau vre un moderator nu suntem online adresati-va imediat ce suntem online sau lasati un mesaj la rubrica cu nemultumiri..si rezolvam problema.)

  • Toti suntem egali asa ca nu avem dreptul sa desconsideram sau sa aducem o ofensa asupra altcuiva...dar nu cred ca e cazul (am simtit sa aduc in discutie si asta)

  • Ar fi mai ok daca am scrie romaneste nu R0m@N3St3 sau romnst dar pana la urma fiecare cum e obisnuit

  • De preferat sa nu faceti reclama altor site-uri forumuri sau ceva de genu...puteti cere acordul mie eventual si e in regula

  • Daca in caz ca apare o nemultumire sau o problema nu ezitati sa spuneti la topicul cu nemultumiri

  • Inca odata atentie la limbaj..desi sunt ferm convinsa ca nu va fi vro problema


Acestea fiind spuse...la vorbareala!!!

GO ON! love struck
SweetyCory
SweetyCory
Admin
Admin

Mesaje : 137
Puncte : 26398
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Bz :X

https://just4you.all-up.com

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum